Leczenie haluksów – dlaczego to takie ważne?

Problem haluksów dotyczy 4% populacji na całym świecie. W Polsce z tym problemem boryka się ok 1,5 miliona osób – w większości kobiet. Szacuje się, że co 4 polka po 50-tym roku życia dotknięta jest schorzeniem koślawego palucha. Pierwsze objawy haluksów są często bagatelizowane.
Często pomocy zaczynamy szukać dopiero w momencie pojawienia się bólu – przeważnie schorzenie jest już w tak zaawansowanym stadium, że jedynym sposobem na pozbycie się problemu jest bolesna i kosztowna operacja.
Jesteśmy świadomi tego problemu oraz faktu, że wiele osób cierpiących z powodu haluksów, nie wie zbyt wiele o swojej dolegliwości, dlatego postanowiliśmy założyć portal Haluksy.pl
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób szukających kompleksowej informacji oraz porady na temat haluksów. Na naszym portalu znajdziecie informacje na temat profilaktyki, diagnostyki, operacji, produktów na haluksy, a także wyniki badań i ciekawostki z branży. Dysponujemy również bazą klinik zajmujących się problemem haluksów oraz gabinetów podologicznych.
Naszym celem jest informowanie, uświadamianie i doradzanie wszystkim osobom, które borykają się z problemem haluksów. Niezależnie od poziomu zaawansowania schorzenia!

REDAKCJA PORTALU:

Dr Sapporo Hanna Affelt Sp. j.
Rynek Staromiejski 36-38
87-100 Toruń
E-MAIL: info@haluksy.pl
TELEFON: +48 56 622 92 44

POLECANE STRONY:

www.bunito.pl – produkowane w Polsce dwuzawiasowe aktywne aparaty na haluksy Bunito Duo
www.hallufix.pl – oryginalne niemieckie jednozawiasowe aktywne aparaty na haluksy Hallufix
www.drsapporo.com – polski producent poduszek ortopedycznych z pianki termoelastycznej
www.onsen.eu – polski producent funkcjonalnego materaca Osaka Air, poduszek ortopedycznych oraz ergonomicznych mebli biurowych